Re-Guard header

Fontos minőségbiztosítási tájékoztatás❗

Ultrahang és EKG gél termékek használatának felfüggesztése

Tisztelt Partnerünk!
 

Ezúton kívánjuk hivatalosan tájékoztatni Önöket, hogy a Rextra Kft. által gyártott
❗Ultrahang gél (260 g, 5 kg, 10 kg kiszerelés), valamint
❗EKG gél (260 g, 5 kg kiszerelés)
bizonyos gyártási tételeiben baktérium jelenlétének lehetősége merült fel.
 

A minőségbiztosítási előírásoknak megfelelően kérjük szíves együttműködésüket, és az alábbi azonnali intézkedések megtételét:

  1. Amennyiben az Önök raktárában még található a fenti termékekből, kérjük, a további felhasználást haladéktalanul függesszék fel!

  2. Kérjük továbbá, hogy a meglévő készleteket helyezzék zár alá, és biztosítsák, hogy azok a vizsgálatok lezárultáig ne kerüljenek felhasználásra vagy továbbértékesítésre!


Jelenleg a Rextra Kft. belső vizsgálat keretében ellenőrzi, hogy mely gyártási tételek lehetnek érintettek az eltérésben. A részletes laboratóriumi eredmények beérkezését követően haladéktalanul értesítjük Önöket a további teendőkről.

Természetesen a minőségi kifogással érintett termékeket visszavásároljuk, és a teljes vételárat megtérítjük partnereink részére.


Köszönjük együttműködésüket és megértésüket!
 


2025. 12. 09